Najlepsze karty kredytowe

Crédit Agricole Visa Silver - Crédit Agricole

Pozycja

NR 1

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

54 msc

Karta Kredytowa - Bank Pocztowy

Pozycja

NR 2

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

55 msc

Przejrzysta Karta Kredytowa - PKO Bank Polski

Pozycja

NR 3

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

55 msc

Pozycja

NR 4

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

52 msc

Crédit Agricole VISA Standard - Crédit Agricole

Pozycja

NR 5

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

54 msc

Pozycja

NR 6

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

55 msc

VISA TurboKARTA - Santander Consumer Bank

Pozycja

NR 7

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

54 msc

Pozycja

NR 8

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

51 msc

Pekao VISA Credit Gold - Bank Pekao

Pozycja

NR 9

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

55 msc

Pozycja

NR 10

Opłata za wydanie

0.00 zł

Oprocentowanie

10.00 %

Okres bezodsetkowy

56 msc

5/51 rating

 

Karta Kredytowa Porównanie – Zobacz Najlepszy Ranking 2019

Wiele osób zastanawia się nad tym co to takiego jest karta kredytowa online. Wiele osób często myli kartę kredytową z kartą debetową. Co więcej, nie zdają oni sobie sprawy jak wiele pozytywnego może taka karta wnieść do naszego budżetu. Szczególnie jeśli poszukujemy sposobu na ograniczenie naszych wydatków.

Poniższy artykuł przedstawi podstawowe różnice między kartą kredytową a kartą debetową. Co więcej, przedstawimy wam krótki opis jak działa karta kredytowa.

Omówimy również różne sposoby zarejestrowania karty, przedstawimy najlepszy ranking oraz sprawdzimy najlepsze propozycje. Dzięki temu będziecie mogli w świadomy sposób wybrać najdogodniejszą ofertę dla siebie. A to wszystko z myślą o tym, że wszystko zostało wam już na dany temat opowiedziane. Bez zbędnych konwenansów, dowiedzmy się więcej o kartach kredytowych!

Co to jest? Co daje nam karta kredytowa od ręki?

Karta kredytowa od ręki to karta, która wydawana jest użytkownikom, czyli właścicielom karty. Umożliwia ona płacenie za usługi oraz zakupy. Jednakże, myślą przewodnią karty kredytowej jest ustalenie odgórnego limitu karty, który przyznawany jest przez wydawcę.

Oznacza to, że bank z góry ustala kwoty, na jaką można maksymalnie dokonać zakupu. Po upływie pewnego okresu (zazwyczaj miesiąca), bank czy inny wydawca karty dostarcza nam, właścicielom karty, listę wszystkich transakcji oraz operacji. Wyciąg, który okresowo otrzymujemy, zawiera również informacje niezbędne do opłacenia karty.

Warto odnotować, że korzystanie z karty kredytowej bardzo często pozwala nam na zakupienie produktu, na który zabrakło nam pieniędzy, a następnie spłatę zadłużenia. W wielu przypadkach możliwe jest znalezienie oferty z tak zwanym okresem bezodsetkowym. Innymi słowy, nie płacimy odsetek za spłatę zadłużenia. O ile zrobimy to w z góry określonym czasie i spłacimy pełną kwotę.

Jak działa karta kredytowa:

  1. Wybieramy odpowiednią ofertę.
  2. Po wybraniu danego banku, zapoznajemy się dokładnie z informacjami.
  3. Rejestrujemy się wypełniając stosowne formularze.
  4. Każdy formularz jest inny, więc należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie.
  5. Po potwierdzeniu przez bank naszych danych oraz załatwieniu wszelkich formalności, zostanie ci wydana karta kredytowa.

O tym jak działa karta kredytowa

Wiele osób pyta się jak działa karta kredytowa i co dokładnie może ona nam zaoferować? Wiele osób przestrzega przed korzystaniem z kart kredytowych. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu. Przykre doświadczenia z kartami kredytowymi, które wiązały się z dużymi odsetkami i innymi problemami.

Jeśli jednak znajdziemy odpowiedniego wydawcę, który nie tylko znany jest z rzetelności, ale również atrakcyjnej oferty, to karta kredytowa może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Głównym zadaniem karty kredytowej jest oczywiście umożliwienie nam opłacenia danego produktu lub usługi.

Dla kogo naprawdę jest karta kredytowa

Codziennie pojawiają się coraz to nowsze karty kredytowe. Oferują one inne korzyści oraz gwarantują lepsze warunki niż konkurencja. Z tego powodu warto wiedzieć czym różnią się karty kredytowe. Jakie charakterystyczne cechy gwarantują oraz co zrobić, aby wybrać kartę kredytową nie tylko odpowiadającą naszym potrzebom, ale również taką, która spełni wszystkie nasze wymagania oraz oczekiwania.

Podstawową cechą karty kredytowej jest oczywiście możliwość płacenia środkami banku. Oznacza to, że w momencie, kiedy nie będziemy mieć pieniędzy na naszym koncie bankowym lub po prostu nie posiadamy rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego (tak zwany ROR) w żadnym z banków.

Oczywiście karty kredytowe nie są w żaden sposób powiązane z aktualnymi kontami bankowymi, jeśli takowe posiadamy. Zamiast tego, bank u którego zakładamy sobie kartę płatniczą, tworzy nowe konto, na którym pojawiają się zadłużenia, które należy uregulować.

Karta kredytowa zalety:

  • Możliwość wydawania pieniędzy banku (nie jesteśmy ograniczeni przez własne środki na koncie)
  • Kwota na karcie kredytowej zależna wyłącznie od naszych stałych dochodów
  • Możliwość korzystania z karty bez założonego rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego, tak zwanego ROR

Czym charakteryzuje się karta kredytowa a debetowa?

Inną cechą charakterystyczną karty kredytowej jest fakt, że nie każdy może otrzymać do niej dostęp. Karty kredytowe przyznawane są jedynie osobom, które utrzymują stały dochód i mogą ten dochód wykazać. Wiele osób myli karty kredytowe z debetowymi. A jaka jest różnica pomiędzy kartą kredytową, a kartą debetową?

Zasadniczą różnicą jest źródło, z którego czerpiemy pieniądze. W przypadku kart debetowych, są one powiązane z kontem bankowym i pieniądze, jakie wydajemy, pochodzą właśnie z naszego rachunku. Oznacza to, że nie możemy zadłużać się w banku przy pomocy kart debetowych.

Karty kredytowe to zupełne przeciwieństwo tego konceptu. Tutaj wydajemy pieniądze banku, które należy w określonym wcześniej terminie zwrócić, aby uniknąć dużych składek.

Karta kredytowa porównanie na co zwrócić szczególną uwagę

Jeśli zamierzamy poddać porównaniu karty kredytowe, to musimy oczywiście pamiętać o tym, żeby sporządzić listę biorącą pod uwagę wszystkie ważne aspekty. Co dokładnie mamy na myśli? Chodzi oczywiście o takie elementy jak oprocentowanie kart, opłaty związane z użytkowaniem (chodzi tutaj o wydanie, wznowienie, czy nawet miesięczną obsługę), okres bezodsetkowy (o którym wcześniej wspomnieliśmy) czy spłata minimalna.

Oprócz tego, rekomendowane jest, aby dodatkowo sprawdzić ile wynosi spłata minimalna. Oraz to jakie są ubezpieczenia (o ile jakiekolwiek są), czy znajdziemy tam płatności zbliżeniowe. Natomiast w przypadku osób często podróżujących za granicę, czy taka karta kredytowa może przeliczać obce waluty i na jakich zasadach się to odbywa.

Oczywiście znalezienie rankingu kart kredytowych byłoby dobrym rozwiązaniem. W takich rankingach karty kredytowe są zazwyczaj bardzo opłacalne, przyjazne dla użytkowników i nie ryzykujemy w żaden sposób podstępnych umów czy niekorzystnych sytuacji!

Karta kredytowa online

Czy możliwe jest otrzymanie karty kredytowej przez Internet? Jak działa zakładanie karty online? Cały proces jest niezwykle prosty i nie wymaga od nas jakiejkolwiek wiedzy dotyczącej bankowości internetowej czy doświadczenia związanego z finansami.

Jeśli chcemy otrzymać kartę kredytową online, musimy przede wszystkim zapoznać się dokładnie ze wszystkimi sugestiami i opcjami, jakie pojawiają się w Internecie. Internetowe karty kredytowe to tak naprawdę karta kredytowa od ręki. Jednakże, warto wiedzieć, że karta kredytowa od ręki.